Dzięki! Więc, co dalej?

Dziękujemy, że opowiedziałeś nam trochę o swoim domu!
Po otrzymaniu wiadomości e-mail zanurzymy się w niej, a my zadzwonimy w ciągu 24 godzin, abyśmy mogli uzyskać ostatnie informacje o domu, którego potrzebujemy, abyśmy mogli w tym tygodniu ZARZĄDZAĆ OFERTĄ PIENIĘDZY.

Powiedziawszy to, oto nasz numer telefonu: 800-255-8250

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz zadzwonić do nas w każdej chwili. I upewnij się, że masz telefon w pobliżu w ciągu najbliższych 24 godzin, ponieważ zadzwonimy do Ciebie, aby uzyskać kilka dodatkowych informacji, abyśmy mogli zapewnić Ci uczciwą ofertę.

– Heartland Funding Inc.


Mieć pytania? Świetny. Cieszymy się, że to robisz!
Oto odpowiedzi na typowe odpowiedzi.

Kim jesteśmy?

Nasza firma jest firmą inwestycyjną zajmującą się nieruchomościami i skupiamy się na pomaganiu właścicielom domów, którzy muszą szybko sprzedać swoje domy. Bez kłopotów.

Ile kosztuje praca z nami?

Nic. Nie ma opłat ani prowizji. Chcemy sami kupić dom. Dodatkowo płacimy nawet za wszystkie koszty zamknięcia i inne koszty związane ze sprzedażą.

Jak działa proces?

Najpierw zadzwonimy, aby uzyskać więcej informacji o Twoim domu. Po prostu podstawowe rzeczy, nic nadzwyczajnego ani skomplikowanego. Potrzebujemy tylko wystarczającej ilości informacji, aby wiedzieć, z czym mamy do czynienia, abyśmy mogli zaoferować uczciwą i szybką ofertę gotówkową.

Następnie, jeśli jesteś gotowy, kupimy Twój dom w oparciu o naszą ofertę, otrzymamy papierkową robotę z lokalną, zaufaną, neutralną firmą tytułową, abyś mógł uwierzyć, że nie ma ciekawych zainteresowań (nie zamykanie stołu kuchennego „tutaj”) .

Na koniec (zazwyczaj w ciągu tygodnia, jeśli potrzebujesz tego tak szybko), będziesz mieć gotówkę w ręku, dzięki czemu będziesz mógł przejść dalej… i zabierzemy uciążliwy dom z twoich rąk.

Co jeśli dom jest w naprawdę złym stanie? Czy nadal to kupisz?

Kupujemy domy w dowolnym stanie lub kształcie. Dlaczego kupujemy nawet zrujnowane domy? Proste, brzydkie domy wymagają odrobiny czułej opieki, a potem są ładne domy, w których ktoś chciałby ponownie zamieszkać. Płacimy za wszystkie remonty i naprawy po zakupie domu — więc nie musisz się o to martwić.

Call Us Now At
(800)-255-8250